LEKCE

Vinyasa

Vedené lekce vinyasa jógy, která vychází primárně z asán ashtangy. Hodiny jsou dynamické a každá lekce je unikátní. Vždy začínáme s pozdravy Slunci a během 60ti minut projdeme sérii pozic se zaměřením na všechny tělesné partie. To vše s důrazem na správné dýchaní a návaznost jednotlivých pozic skrze vinyasu. Lekce Vinyasa jógy probíhají každé pondělí v 19.30 v Energy Studiu Václava Krejčíka na Vinohradech.

Jóga pro sportovce

Lekce jógy, která je sestavena speciálně pro potřeby aktivních sportovců. Jóga Vás naučí pracovat se svým dechem a pozorností, což příznivě ovlivní sportovní výkon. Zaměříme se i na budování síly středu těla, zvýšení flexibility a uvolnění napětí v zatěžovaných svalových partiích. Zapojíme všechny části těla a svalové skupiny během prodýchávání v jógových pozicích, vykompenzujeme jednostranné zatížení a snížíme riziko zranění přetížených částí těla. Jógová praxe umožní nalezení balance mezi napětím a uvolněním, směřuje k získání tělesné a vnitřní stability a rovnováhy. Lekce jógy pro sportovce probíhají každou středu  v 17.30 v studiu Yoga Shala Karlín.

Office jóga

Veronika se již řadu let věnuje výuce jógy pro firemní zákazníky, ať už jste malá firma s pár zaměstnanci či velká korporace, dokáže pro vás připravit lekce na míru s důrazem na posilnění tělěsných partií, které jsou nejvíce zatížené sedavým zaměstnaním. Lekce můžou probíhat ráno, během oběda či po práci. Nejen, že uděláte něco pozitivního pro své tělo i ducha, ale zároveň budete mít pravidelnou mimopracovní aktivitu s vašimi kolegy. Praktivovat lze přímo u vás v kanceláři, u Veroniky ve studiu nebo v jiném prostoru poblíž vaší firmy.

Soukromé lekce

Vyžadujete-li individuální lekce a přizpůsobení výuky vaším časovým možnostem, neváhejte mne kontaktovat a domluvit si soukromou hodinu u vás doma nebo u mě ve studiu.

Surf jóga

V posledním roce se Veronika zamilovala do surfování a oceánu, a spojila tuto vášeň s jógou. Vytvořila koncept lekcí pro lidi, kteří se chtějí mimo sezónu co nejlépe připravit, zlepšit jejich výkon na vlnách a zároveň zregenerovat tělo i mysl. Lekce jsou zaměřené na partie, které jsou při surfování nejvíce zatěžované, a tím se v buducnosti muže předcházet i různým zraněním. A bonusem k této lekci je vždy pravidelná večeře, kde vládne rodinná atmosféra. Surfaři mají možnost sdílet své zážitky a plánovat nové cesty k oceánu.

Surf&Yoga Camp

Veronika také vede lekce jógy na Surf&Yoga campech v několika evropských i asijských destinacích. Přibývají i destinace nové, jako posledně např. Dominikánská republika. Zájezdy jsou koncipované tak, aby si je užili jak úplní začtečníci, tak i zkušení jogíni a surfaři. Kromě těchto dvou klíčových aktivit jsou během pobytu zajištěny další workshopy, přednášky, společné výlety či ochutnávky místní kuchyně. Přehled připravovaných surf&yoga kempů vždy najdete na tomto webu.